OKNA

Do produkcji nowoczesnych jednoramowych okien drewnianych zastosowanie mają trzy gatunki drewna sosna, mahoń i dąb. Drewno to jest klejone trójwarstwowo, co zapobiega paczeniu się, ogranicza odkształcenia wymiarowe i naprężenia powstające na skutek zmian wilgotnościowych. Niezależnie od gatunku drewna wszelkie wady budowy anatomicznej są usuwane tak by uzyskać elementy o wysokich parametrach wytrzymałościowych i estetycznych.

Nasze okna swą trwałość i piękno zawdzięczają zastosowaniu najwyższej jakości ekologicznych wodorozcieńczalnych farb firmy SiKKENS – lidera rynku farb okiennych.

Szeroka paleta kolorów transparentnych, a także dostępność palety RAL w przypadku powłok kryjących, pozwala sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów.

Czteropowłokowy system malowania stolarki (impregnat, grunt, warstwa pośrednia, farba nawierzchniowa) zapewnia długą żywotność i trwałość naszych wyrobów - nawet w przypadku zainstalowania ich w miejscach narażonych na silne oddziaływanie czynników atmosferycznych.

Okucia obwiedniowe SIEGENIA-AUBI o wielopunktowym docisku skrzydła do ramy okiennej gwarantują wysoką szczelność. Każde skrzydło uchylno-rozwierne jest wyposażone w funkcję mikrowentylacji, dzięki której możemy regulować poziom wilgotności w pomieszczeniu, oraz funkcję podnośnika zapobiegającemu opuszczanie się nawet najcięższych skrzydeł. Woda deszczowa odprowadzana jest z zewnętrznej powierzchni okna poprzez termookapnik aluminiowy. Dodatkowy okapnik aluminiowy montowany jest również na dolnej krawędzi skrzydła i zapobiega on wypłukiwaniu się lakieru z powierzchni najbardziej narażonej na działanie warunków atmosferycznych.

*** Kliknij i powiększ produkt ***
copyright © 1990-2020
Eurostolarnia.pl